Piliarske linky

Optimálny dizajn pre Vaše potreby! V Mebore rozvíjame ucelené piliarske linky na zakázku. S našími osobnými skúsenosťami v piliarskych technológiách môžeme pomôcť zlepšiť Vašu výrobu. Pri projektovaní piliarských liniek, máme nasledujúce ciele: kapacita a automatizácia, kvalita reziva, minimálne prevádzkové náklady a flexibilitu práce, mierne ceny, efektívne využitie priestoru, ľahká ovládateľnosť, atď .. Všetky naše linky sú ľahko nainštalovatelné, pretože nevyžadujú špeciálne základy. Aké sú Vaše požiadavky? Naši odborníci v MEBOR Vám poradia a pripravia výkresy pre Vašu výrobu! Send us a question.

 

Mebor-Band-saws-an-sawing-lines-know-how-logo

Mebor-Sawing-line-for-hard-wood-in-jindivick-timber-Australia

Jindivick timber spoločnosť v Austrálii

Príklad projektu: Jindivick timber spoločnosť v Austrálii 

Minimálne náklady na pracovné sily a dôraz na kvalitu! Táto linka na tvrdé drevo bola navrhnutá na zakázku, s hlavnými cieľmi flexibility a rezanie s cieľom optimalizovať kvalitu. Niektoré z komponentov boli dodatočne zosilnené pre spoľahlivú prevádzku s ťažkým, tvrdým drevom. Konštrukcia umožňuje obsluhe zvoliť najlepšie miery v závislosti na kvalite. To umožňuje spoločnosti Jindivick timber vyrábať vysokú kvalitu s vysokou ziskovosťou.

mebor-Triple-Sawing-line-for-soft-wood-in-sia-tezei-Latvia

Spoločnosť Sia Tezei v Lotyšsku

Príklad projektu: Spoločnosť Sia Tezei v Lotyšsku

Až 240 m3 za 8 hodín smeny! Spoločnosť Sia Tezei používa 6 MEBOR HTZ 1200 SP Plus vysokorýchlostných pásových píl. Každá z nich nareže až 40m3 / 8 hodín. SiaTezei reže mäkké drevo, guľatiny s priemerom 300 – 500 mm. Vďaka inovatívnemu zostaveniu strojov sú požiadavky na priestor minimálne. Táto linka je praktickým dôkazom vysokokapacitných MEBOR Plus pásových píl®


[table “” not found /]

Gallery

Request more information